Szkolny konkurs „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” już rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłoszono 26 prac. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace były piękne i zgodne z tematem. Dzieci wraz z rodzicami przedstawiły swoją twórczość artystyczną i szukając ciekawych form plastyczno – technicznych połączyły je w swojej twórczości. Dziękujemy wszystkim za ich trud, empatię i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Wszystkie stroiki zostaną wystawione na kiermaszu wielkanocnym, z którego dochód przekazany zostanie na cel charytatywny o czym poinformujemy.

Wyboru najpiękniejszego stroika w dwóch kategoriach wiekowych dokonała komisja w składzie:

– Pani Małgorzata Polkowska,

– Pani Małgorzata Szymanowska,

– Pan Jacek Sokołowski.

Natomiast Pani Dyrektor Jolanta Kowalewska wręczyła pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodkie upominki dla uczestników.

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

I miejsce – Daria Walewska 3-4 latki

I miejsce –  Nadia Walewska 3-4 latki

II miejsce – Julia Dębkowsk 4 latki

III miejsce – Apolonia Włodkowska „0”

WYRÓŻNIENIA

Natalia Andruk „0”

Zuzanna Piaścik „0”

Maja Radomska 3-4 latki

Stefan Wiszowaty „0”

KATEGORIA I-III

I miejsce – Ksawery Łuba I b

II miejsce – Dawid Brzósko I b

III miejsce – Łukasz Niksa III a

WYRÓŻNIENIA

Dawid Godlewski II a

Nikola Nadolna I b

Oliwia Nadolna III b

Aleksandra Radomska I a

Kaja Zalewska I b

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za ich zaangażowanie.

M. Wojewoda

R. Niksa