SZOPKA KASI WYRÓŻNIONA

15 grudnia poznaliśmy laureatów IV edycji „Konkursu Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych”. W Zespole Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Łomży nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

W tegorocznej IV edycji wzięło udział ponad trzystu uczniów z dwudziestu szkół podstawowych i dziesięciu gimnazjów. W sumie do konkursu zgłoszono ponad 250 prac.

Celem konkursu jest przede wszystkim zachowanie tradycji bożonarodzeniowych, pobudzanie inwencji w zakresie tworzenia tradycyjnych i nowoczesnych ozdób związanych z Bożym Narodzeniem, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży, ale też ukształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez bp. Tadeusza Bronakowskiego .

WYRÓŻNIENIE w konkursie szopek (kategoria szkoły podstawowe) zdobyła nasza uczennica KATARZYNA BIERNACKA.

Gratulujemy Kasi oraz jej opiekunowi pani Iwonie Łukaszewicz!!!

JS@JS@BD