UCZCIJ PAMIĘĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

WEŹ UDZIAŁ W

X EDYCJI PROJEKTU TROPEM WILCZYM – BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – wydarzenie cykliczne o zasięgu międzynarodowym, największy bieg pamięci w Polsce.

W ramach X edycji projektu Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy szkoły do wzięcia w nim udziału w formie łączącej edukację z działaniami wzmacniającymi poczucie wspólnoty lokalnej przez aktywną i świadomą pamięć historyczną, oraz popularyzację biegania, jako najbardziej dostępnej formy rekreacji.

1 marca 2022 – bieg na dystansie 1963 m.

Każdy Uczestnik biegu otrzyma naklejkę Tropem Wilczym.

Dla trzech najlepszych Uczestników biegu w Szkole przewidziana jest nagroda w postaci „pakietu biegacza”. Pakiet zawiera: pamiątkową jubileuszową koszulkę, butelkę metalową, pamiątkowy medal, materiały edukacyjne oraz informacyjne.

W ramach X EDYCJI PROJEKTU TROPEM WILCZYM – BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH każda szkoły ma możliwość zgłoszenia jednego kandydata do Stypendium sportowego.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

ZAPISY U PANI IWONY NIKSA ORAZ PANA JACKA SOKOŁOWSKIEGO