Upragnione ferie – bawcie się dobrze i odpoczywajcie mądrze

Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Uczniowie klas I – III o ważnych radach na ferie dowiedzieli się z przedstawienia przygotowanego przez klasę

II a pod kierunkiem wychowawczyni p. Izabeli Targońskiej.  Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Grażyna Ważna – Zwierzyńska podkreśliła fakt bezpieczeństwa i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. W szkole nie zabrakło gazetek traktujących o bezpieczeństwie, prac plastycznych o udanym wypoczynku zimowym oraz spotkania z przedstawicielami policji, którzy przestrzegali uczniów o grożących niebezpieczeństwach i wskazywali na takie postępowania, aby nikomu nic złego się nie wydarzyło.

Ferie są po to abyście odpoczywali, bawili się, realizowali swoje zainteresowania, na które w okresie nauki  często brakuje  czasu .

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna życzy udanych i bezpiecznych ferii wszystkim naszym uczniom.