UWAGA – KONKURS FOTOGRAFICZNO – PLASTYCZNY!!!

W zawiązku z zapytaniami rodziców o kolejne konkursy proponujemy Państwu.

Szkolny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny

pt.: „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły (SP2 w Łomży) do udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym jednego zdjęcia.

Tym razem w konkursie mogą pomóc Wam rodzice.

Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia w formie plakatu (plakatu w formie zdjęcia), przedstawiającego w kreatywny sposób wyraźnie uwidocznione hasło konkursu (ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE) oraz postaci ucznia.

CZĘŚĆ PLASTYCZNA:

– hasło konkursu wykonajcie w dowolnej technice plastycznej (rysowanie, malowanie, wydzieranka, itp.) ogranicza Was tylko pomysłowość i kreatywność.

– pamiętajcie o dokładności i estetyce wykonania.

CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNA:

– wykonajcie zdjęcie pamiętając o odpowiedniej kompozycji obrazu (zdjęcia tylko w poziomie), pamiętajcie o odpowiednim oświetleniu i zagospodarowaniu wolnych przestrzeni typu ściany, meble, itp., chyba, że są one niezbędnym elementem kompozycji plakatu, hasło i Twoja postać maja znaleźć się na zdjęciu,

– pamiętajcie o jakości zdjęcia, ustawcie aparat, telefon na najwyższą rozdzielczość (zdjęcia złej jakości technicznej będą odrzucane).

– jak podpisać zdjęcie – imię, nazwisko, klasa (Jan Kowalski_kl.4a)

Oczywiście będą nagrody!!!

W tej sytuacji nie będziemy bawili się w oświadczenia na piśmie. Rodzice każdego ucznia, który przyśle zdjęcie na konkurs wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych ucznia w celach wynikających z organizacji konkursu.

Życzymy fantastycznych pomysłów.

Na Wasze prace czekamy do poniedziałku 06.04.2020, do godziny 17.00.

Wysyłajcie na adres – j.sokolowski@poczta.onet.pl (temat wiadomości – KONKURS FOTOGRAFICZNO-PLASTYCZNY).

JS@JS@BD