UWAGA!!! SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MAMO, TATO, NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas I-III z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat w ramach realizowanego w naszej szkole programu profilaktycznego „MAMO, TATO, NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”.

Zadaniem autora pracy jest wykonanie plakatu zniechęcającego do palenia papierosów, szczególnie w obecności dzieci,  lub przedstawienie   szkodliwości palenia tytoniu. Na plakacie warto zamieścić ciekawe hasło, zobrazować je rysunkiem.

FORMAT PRACY: A3  lub A4 (kartka z dużego lub małego bloku)

TECHNIKA: dowolna (zachęcamy do stosowania kolażu, pasteli, unikajcie stosowania tylko kredek)

TERMIN: podpisane prace należy dostarczyć do szkoły (zostawić w korytarzu) do 8 czerwca 2020

WAŻNE!!! Na odwrocie pracy należy czytelnie napisać imię i nazwisko autora pracy oraz klasę.