WESPRZYJ ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SP2!!!

AKCJA PARAGON!!!

WESPRZYJ ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SP2!!!

Szanowni Rodzice, Drodzy Przyjaciele!

Każdy z nas codziennie robi zakupy i wyrzuca paragon, ale od dziś możemy zamienić paragon na nagrody dla NASZYCH DZIECI.

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie – Akcja Paragon. Polega ona na połączeniu badań statystycznych ze zdobywaniem nagród dla przedszkola. Potrzebna nam jest duża liczba paragonów z popularnych sieci handlowych. Zebrane na koncie przedszkola paragony będą wymieniane na nagrody z puli obejmującej: gry i książki edukacyjne, przybory plastyczne, bilety do kina i inne.

Jak zdobywać nagrody dla przedszkoli?

– aby wysłać zdjęcia paragonów, należy zainstalować na telefonie bezpłatną aplikację Akcja Paragon (dostępna dla telefonów z systemem Android w sklepie Google Play). Instalacja potrwa tylko chwilę, a po wybraniu przedszkola, dla którego będą zbierane paragony, można rozpocząć robienie zdjęć – bezpośrednio w aplikacji. Każdy czytelny paragon, który spełnia podstawowe wymagania, trafi na konto wybranego przedszkola. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.akcjaparagon.pl

W wysyłkę mogą zaangażować się rodzina i znajomi, którzy robią zakupy w sklepach spożywczych 12 sieci objętych akcją (Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco, Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Netto, Aldi, Intermarche, Delikatesy Centrum, Dino) – niezależnie od tego, jakie i ile produktów znajdzie się na ich paragonach. Dane z paragonów są anonimowe i treść paragonu nie będzie przypisywana do konkretnego konsumenta.

W aplikacji wybieramy Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, robimy zdjęcie w aplikacji, przesyłamy i gotowe.

WSPIERAJCIE NAS!!!

IM WIĘCEJ PARAGONÓW TYM LEPIEJ.

www.akcjaparagon.pl