WITAJ SZKOŁO

Życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty, Rodzice oraz Uczniowie

W związku z rozpoczynającym nowym rokiem szkolnym 2018/2019, w imieniu własnym oraz pracowników Kuratorium Oświaty w Białymstoku, składam wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo życzliwości i uśmiechu na każdy dzień. Niech uda się Państwu zrealizować wszystkie zamierzenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Przed nami czas intensywnej pracy i nowych wyzwań, szczególnie tych związanych z realizacją kolejnych zadań reformy edukacji.

Wszystkim Uczniom, w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia, a czas spędzony w szkole był udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech szkoła będzie miejscem, do którego będziecie chętnie przychodzić, a zdobywana wiedza niech procentuje osiąganiem sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Beata Pietruszka
Podlaski Kurator Oświaty

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w obiektywie.

Fot. J. Sokołowski