WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY – ETAP REJONOWY

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

ETAP REJONOWY

Informacja dla  uczestników  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – etap rejonowy 07 grudnia 2022r. (środa) Szkoła Podstawowa  nr 2  im. Władysława Broniewskiego w Łomży, ul. Piękna 2

9.30 – zbiórka uczestników konkursu – parter – hol przy sali gimnastycznej

– sprawy organizacyjne

– zajmowanie  miejsc przez uczestników

10.00 -praca z arkuszem (90 minut)

• Uczestnik na każdym stopniu konkursu jest zobowiązany do okazania ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości.
  • Uczestnik, który zgłosi się na dany konkurs po jego rozpoczęciu, nie bierze w nim udziału.
  • Uczestnicy rozwiązują zadania długopisem (z czarnym lub niebieskim tuszem nieścieralnym), nie używają ołówków i korektorów.
  • Uczestnicy, przed wejściem na konkurs, zostawiają telefony komórkowe i urządzenia elektroniczne poza salą, np. opiekunowi. Uczestnicy nie mogą wnieść na salę telefonów komórkowych!
  • Rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika potwierdzają na karcie kodowej (załącznik nr 3 do regulaminu) akceptację postanowień regulaminu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną. W przypadku braku takiego potwierdzenia uczeń traci prawo udziału w konkursie.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

ETAP REJONOWY

Informacja dla członków Rejonowej Komisji Konkursowej  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Spotkanie członków komisji odbędzie się 07 grudnia 2022r. (środa)  o godzinie 9.00 Szkoła Podstawowa  nr 2  im. Władysława Broniewskiego w  Łomży ul. Piękna 2