WYNIKI!!! POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA”
PROTOKÓŁ
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA”
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami: Jadwigą Sosnowską i Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA”. Dziękujemy, że pomimo trudności wynikających z nauki zdalnej potrafiliście się zmobilizować i wykonać ciekawą pracę. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców i Opiekunów, ponieważ w tym okresie to właśnie głównie na Państwa spadła odpowiedzialność za zachęcanie i mobilizowanie młodych artystów do wykonania pracy konkursowej.
WYNIKI KONKURSU
Na konkurs wpłynęło 64 prace plastyczne we wszystkich kategoriach.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
Na konkurs wpłynęło 11 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY I – III
Na konkurs wpłynęło 35 prace plastyczne.
KATEGORIA – KLASY IV – VI
Na konkurs wpłynęło 8 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
Na konkurs wpłynęło 10 prac plastycznych.
Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła 22 prace.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – 1
- IZABELA SAKOWSKA – PP nr 14 w Łomży – OPIEKUN: Alicja Zaniewska, Dorota Kozicka
III miejsce – 1
- ZOFIA KUZIA – Oddział Przedszkolny przy SP nr 4 w Łomży – OPIEKUN: Sylwia Jankowska
Wyróżnienia – 1
- ABOUBAKAR BARRY – Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Iwona Niksa, Kamila Barry
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 3
KATEGORIA – KLASY I – III
I miejsce – 2
- JAKUB CZERWONKO – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- IGNACY JAROSZEWSKI -SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Kamila Ferlin-Jaroszewska, Jadwiga Sosnowska
II miejsce – 2
- ALICJA FILIPKOWSKA – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Irena Dąbrowska
- OLIWIA WELSZYNG – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Anna Welszyng, Jadwiga Sosnowska
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia – 5
- MAJA SOBUTA – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- DAWID TRUSZKOWSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Monika Truszkowska, Jadwiga Sosnowska
- SANDRA JANCZEWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Magdalena Janczewska, Jadwiga Sosnowska
- JAKUB AKACKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: – Wioleta Szudrawska
- ZUZANNA KAMIŃSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Rafał Kamiński
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 9
KATEGORIA – KLASY IV – VI
I miejsce – 1
- PIOTR ŻYLUK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Sylwia Żyluk
II miejsce – 1
- OLIWIER SIEDLER – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Emilia Siedler
III miejsce – 1
- ŁUKASZ GRYCZEWSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
Wyróżnienia – 1
- MOHAMED BARRY – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: – Kamila Barry
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 4
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
I miejsce – 2
- ALEKSANDRA LESIAK – SP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Marta Kisiel
- JULIA DĄBROWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
II miejsce – 1
- ALEKSANDRA OBRYCKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Obrycka
III miejsce – 2
- MARTYNA CZARNECKA – ZSP w Piątnicy – OPIEKUN: Ewelina Czarnecka
- OLIWIA SZMITKO – ZSS w Jedwabnem – OPIEKUN: Katarzyna Sobuta
Wyróżnienia – 1
- JULIA SMUGARZEWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 6
Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym Uczniom oraz ich Rodzicom, Opiekunom i Nauczycielom!!!
Łomża; 28.04.2021
KOMISJA KONKURSOWA:
Jacek Sokołowski
Jadwiga Sosnowska