WYNIKI!!! ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE

Każdy z nas chyba już zdążył zauważyć, że ostatnie tygodnie w Polsce i na całym świecie są inne niż zwykle, codzienne życie większości z nas się zmieniło, a przyczyną tego jest nic innego jak koronawirus.

Zmiany dotyczą wszystkich bez względu na wiek, płeć czy status społeczny i tylko wspólnymi siłami możemy się tej pandemii przeciwstawić.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży rozumieją i wspierają akcję ZOSTAŃ W DOMU. Dowodem na to są prace uczniów, którzy chętnie wzięli udział w Szkolnym Konkursie Fotograficzno – Plastycznym „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”.

Uczestnicy z dużą dojrzałością i pomysłowością podeszli do zadania konkursowego. Ich przemyślane prace są przekazem dla nas wszystkich, by w tych trudnych chwilach pozostać w domach i chronić życie nasze i naszych bliskich. 

JS@JS@BD

PROTOKÓŁ

z oceny prac nadesłanych na

Szkolny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny 

pt.: „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy nadesłali swoje prace, za udział w Szkolnym Konkursie Fotograficzno – Plastycznym pt.: „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”.

WYNIKI KONKURSU

Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory merytoryczne, artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła:

KATEGORIA:

– ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

I miejsce – Abubakar Barry

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

– KLASY I-III

I miejsce – Maja Grajko

II miejsce – Mohamed Barry, Maja Welszyng

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienia: Oliwier Kosiński

– KLASY IV-VIII

I miejsce – Oliwia Borawska, Julia Dąbrowska, Magdalena Duchnowska

II miejsce – Wiktoria Małachwiej

III miejsce – Jakub Świderski, Sebastian Rogowski, Łukasz Gryczewski

KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.

Gratulujemy serdecznie nagrodzonym oraz wyróżnionym!!!

Łomża; 06.04.2020

KOMISJA KONKURSOWA

Jacek Sokołowski

Jadwiga Sosnowska

Bożena Danowska