WYNIKI!!! ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE
Każdy z nas chyba już zdążył zauważyć, że ostatnie tygodnie w Polsce i na całym świecie są inne niż zwykle, codzienne życie większości z nas się zmieniło, a przyczyną tego jest nic innego jak koronawirus.
Zmiany dotyczą wszystkich bez względu na wiek, płeć czy status społeczny i tylko wspólnymi siłami możemy się tej pandemii przeciwstawić.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży rozumieją i wspierają akcję ZOSTAŃ W DOMU. Dowodem na to są prace uczniów, którzy chętnie wzięli udział w Szkolnym Konkursie Fotograficzno – Plastycznym „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”.
Uczestnicy z dużą dojrzałością i pomysłowością podeszli do zadania konkursowego. Ich przemyślane prace są przekazem dla nas wszystkich, by w tych trudnych chwilach pozostać w domach i chronić życie nasze i naszych bliskich.
JS@JS@BD
PROTOKÓŁ
z oceny prac nadesłanych na
Szkolny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny
pt.: „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy nadesłali swoje prace, za udział w Szkolnym Konkursie Fotograficzno – Plastycznym pt.: „ZOSTAŃ W DOMU – CHROŃ ŻYCIE”.
WYNIKI KONKURSU
Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory merytoryczne, artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła:
KATEGORIA:
– ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
I miejsce – Abubakar Barry
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia: nie przyznano
– KLASY I-III
I miejsce – Maja Grajko
II miejsce – Mohamed Barry, Maja Welszyng
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia: Oliwier Kosiński
– KLASY IV-VIII
I miejsce – Oliwia Borawska, Julia Dąbrowska, Magdalena Duchnowska
II miejsce – Wiktoria Małachwiej
III miejsce – Jakub Świderski, Sebastian Rogowski, Łukasz Gryczewski
KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.
Gratulujemy serdecznie nagrodzonym oraz wyróżnionym!!!
Łomża; 06.04.2020
KOMISJA KONKURSOWA
Jacek Sokołowski
Jadwiga Sosnowska
Bożena Danowska