XIII Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy

Niezapomnianych wrażeń dostarczył XIII Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy, który odbył się późnym popołudniem 20 kwietnia w naszej szkole Pełne emocji rozgrywki trzymały w napięciu nie tylko zawodników, ale także wychowawców i rodziców, którzy wytrwale wspierali młodych warcabowiczów. W bieżącym roku w turnieju wzięli udział uczniowie 4 szkół podstawowych (SP2, SP5, SP7 i SP9). Otwarcia warcabowych zmagań dokonała pani dyrektor Grażyna Ważna – Zwierzyńska, która życzyła zawodnikom powodzenia                             i sugerowała, by nie przerażać się „trzynastą” edycją turnieju.

Po wyczerpującej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Konrad Mucha SP2 (kl.I), Laura Rogowska SP2 (kl.II), Jakub Firmuga SP7 (kl.III)

II miejsce – Przemysław Filipkowski SP9 (kl.I), Kacper Miłaszewski SP5 (kl.II), Marcin Białczak SP2 (kl.III)

III miejsce – Patryk Pogroszewski SP9 (kl.I), Kacper Smugarzewski SP2 (kl.II), Szymon Bukowski SP5 (kl.III)

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom za wspaniałą, sportową postawę. To było fantastyczne spotkanie miłośników gry warcabowej.