XVII Sejmik Samorządów Uczniowskich.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży odbył się XVII Sejmik Samorządów Uczniowskich. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły.
Tematem spotkania były Postawy młodzieży wobec zdrowia psychicznego i fizycznego. Uczennice przedstawiły prezentację dotyczącą działań podejmowanych w naszej szkole w tym zakresie. Zaprezentowały inicjatywy promujące zdrowy styl życia, dbanie o zdrowie psychiczne oraz integrację społeczności szkolnej.
Udział w sejmiku był dla uczennic cennym doświadczeniem, które pozwoliło poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami innych szkół.
A. Zakrzewska
