XXVII Rajd Pieszy…

XXVII Rajd Pieszy

„Poznajemy Ojcowiznę, uczcijmy ważne rocznice”

 już za nami!

Kolejny raz uczniowie SP nr 2 w Łomży wzięli udział w rajdzie organizowanym przez PTTK. Wędrowaliśmy szlakiem o długości 8 kilometrów z miejscowości Czartoria do wiaty nad Pisą w Morgownikach. Po drodze podziwialiśmy rozległe błonia porośnięte licznymi jałowcami drzewiastymi, krajobraz stepowy, liczne starorzecza z bogatą roślinność. Po pokonaniu trasy wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku na pieczeniu kiełbasek i odpoczynku po trudach wędrówki.

Cisza, spokój, czyste powietrze, bogata roślinność, piękne widoki – to atrakcje piątkowego wypadu uczniów klas V- VIII SP nr 2 w Łomży .

Pogoda nawet dopisała, humory zresztą też.

Do zobaczenia na szlaku, ale już w przyszłym roku!

Opiekun SU: A.Bagińska

Fot. O.Zach