ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 2! 

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego z pewnością będziemy wspominać z wielką zadumą, ponieważ wypada ono w trudnym dla Nas wszystkich czasie epidemii. Nie możemy spotkać się na terenie szkoły, aby w tradycyjny sposób podsumować rok szkolny 2019/2020.

Wraz z całą Radą Pedagogiczną ogromnie ubolewam, że nie możemy naszym uczniom  osobiście wręczyć świadectw, podziękowań, dyplomów i nagród za osiągnięcia, których dokonali.

Kochani Uczniowie, mimo braku uroczystej oprawy, na którą zasługujecie, jesteśmy dumni, że mogliśmy Was wspierać w podejmowanych działaniach. Gratulujemy Wam wysokich wyników w nauce oraz licznych sukcesów w konkursach szkolnych, pozaszkolnych i  olimpiadach. Tym, którym w tym roku  nie udało się otrzymać świadectwa z wyróżnieniem także gratuluję i życzę sukcesów  w kolejnych latach.

Drodzy Ósmoklasiści – tegoroczni absolwenci, życzę Wam wiele sukcesów w szkołach, które wybraliście do dalszej edukacji. Chociaż w tym roku nie mogliście spotkać się na balu ósmoklasisty i uroczystym zakończeniu nauki w Szkole Podstawowej nr 2, wierzę, że będziecie nadal utrzymywali kontakty z osobami, które lubicie i nie zapomnicie odwiedzić Waszych wychowawców czy nauczycieli, aby podzielić się wrażeniami z nowej szkoły.

Szanowni Rodzice, serdecznie dziękuję za Waszą uwagę poświęconą codziennym sprawom  szkoły, dzięki której nasze wspólne wysiłki przyczyniły się do sukcesu uczniów. Życzę Państwu wiele radości i satysfakcji z osiągnięć dzieci, nie tylko dzisiaj, ale i w przyszłości.

Nam wszystkim życzę, aby tegoroczne wakacje dały nadzieję, że przyszłość przyniesie   poczucie  bezpieczeństwa, a w dniu 1 września zaczniemy szkolne życie w szkołach.

Wszystkiego dobrego. Dużo zdrowia!

 

Z wyrazami sympatii

Jolanta Kowalewska

Dyrektor szkoły

Fot. J.Sokołowski