BARDZO DOBRY WYSTĘP PODCZAS FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

22 maja na Stadionie Miejskim w Łomży odbył się Finał Wojewódzki XXIII edycji Pucharu Tymbarku. Nasza szkolna drużyna prowadzona przez p. M. Listowskiego, reprezentowała jednocześnie tego dnia Miasto Łomża. Podczas wydarzenia na uczestników czekało wiele atrakcji i dla większości naszych reprezentantek była to pierwsza okazja do wzięcia udziału w tak dużym przedsięwzięciu. W rozgrywkach grupowych U-12 dziewcząt zajęliśmy drugie miejsce, ustępując jedynie przyszłemu triumfatorowi zawodów- SP w Choroszczy w składzie którego były dziewczęta klubu Lambada Choroszcz. Zakończyliśmy udział w rozgrywkach na etapie ĆWIERĆFINAŁU, gdzie lepsza okazała się drużyna z Siemiatycz (która była drugim finalistą rozgrywek). Niewątpliwie wynik osiągnięty przez nasz zespół jest dużym sukcesem i wszystkim zawodniczkom należą się ogromne brawa!

Warta podkreślenia jest również postawa naszych uczennic- odwaga w grze i w myśl zasady Fair Play, za którą dwie nasze reprezentantki- Maria Kowalczyk oraz Agata Piwowarska otrzymały zielone kartki, wręczane zawodnikom, którzy podczas gry wykażą się przede wszystkim znacznymi zachowaniami zgodnymi z duchem sportu i uczciwym współzawodnictwem.

Udało nam się zdobyć łącznie AŻ 11 BRAMEK w czterech rozgrywanych spotkaniach autorstwa: Marii Kowalczyk kl. 5b- 6, Zuzanny Kamińskiej kl. 4a- 4, Aleksandry Janczewskiej kl. 5a- 1.

Była to świetna przygoda, a progres każdej z naszych dziewcząt może napawać dumą i pozwala wierzyć, że jeszcze nie raz nasza szkoła może wykazać się na piłkarskich boiskach.

BRAWO!!!

SUPER!!!