PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY
DYREKTOR: mgr Jolanta Kowalewska
WICEDYREKTOR: mgr Bożena Danowska
Nauczyciele edukacji przedszkolnej
- Niksa Iwona
- Brzostowska Justyna
- Dziemińska Milena
- Makarska Joanna
- Kamińska Beata
- Puławska Weronika
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
- Chojnowska Danuta
- Gorzemba Anna
- Suchodoła Urszula
- Szudrawska Wioleta
- Wojewoda Marta
- Ważna-Zwierzyńska Grażyna
- Zaczek Magdalena
Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia-wspomagający
- Zakrzewska Anna
- Leszczyńska Ewelina
- Wiśniewska Irena
- Zabielska Iwona
- Malesa Sylwia
- Martynowicz Wioletta
- Zambrzycka Anna
- Mocarska Agnieszka
Nauczyciele języka polskiego
- Czarnowska Ewa
- Kowalewska Jolanta
- Włodkowska Inga
- Zambrzycka Anna
Nauczyciele języka angielskiego
- Janowicz Aleksandra
- Ogniewska Agnieszka
- Zanio Eleonora
- Ruszczyk Wiktoria
Nauczyciele języka niemieckiego
- Kalinowska Monika
- Martynowicz Wioletta
Nauczyciele historii i wos
- Janczewski Józef
- Kneć Małgorzata
Nauczyciele matematyki
- Bagińska Anna
- Plaga Natalia
Nauczyciel geografii
- Radomska Wioleta
Nauczyciel edb, doradca zawodowy
- Masłowska Wiesława
Nauczyciel wdż
- Wiśniewska Maria
Nauczyciel przyrody
- Sokołowski Jacek
Nauczyciel biologii
- Poreda Rafał
Nauczyciel fizyki
- Stec Andrzej
Nauczyciel chemii
- Plaga Natalia
Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki
- Danowska Bożena
- Sokołowski Jacek
Nauczyciel plastyki, muzyki, techniki
- Czerwonko Justyna
Nauczyciele wychowania fizycznego
- Rutkowski Arkadiusz
- Listowski Maciej
- Poreda Rafał
Nauczyciele religii
- Kneć Małgorzata
- Khaniauka Pavel
Bibliotekarz
- Szymanowska Małgorzata
Pedagog szkolny
- Beata Bożydaj
Pedagog specjalny
- Duchnowska Ewa
Psycholog
- Stanisławska Magdalena
Logopeda/neurologopeda
- Polkowska Małgorzata
Nauczyciele świetlicy
- Niksa Renata
- Suchodoła Urszula
- Niksa Iwona
Pracownicy administracji
- Babiel Agata
- Chludzińska Katarzyna
- Piaszczyński Paweł
- Piotrowska Karolina
- Mieczkowska Katarzyna
- Zyskowski Sławomir
- Choińska Monika
- Piaścik Jolanta
Pracownicy obsługi
- Samborska Anna
- Białobrzeski Marek
- Brzeziak Urszula
- Ekstowicz Natalia
- Karwowska Małgorzata
- Laskowska Małgorzata
- Łepkowska Marzena
- Mściwujewska Bożena
- Sulkowska Joanna
- Siedlecki Piotr
- Woźniak Jadwiga
Pracownicy kuchni
- Szymańska Barbara
- Akacka – Czerniak Edyta
- Tyszko – Kaczyńska Anna
27.08.2023