Pracownicy szkoły

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY

DYREKTOR: mgr Jolanta Kowalewska

WICEDYREKTOR: mgr Bożena Danowska

Nauczyciele edukacji przedszkolnej

  1. Niksa Iwona
  2. Wojewoda Marta
  3. Dziemińska Milena
  4. Makowska Joanna

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  1. Białobrzeska Teresa
  2. Chojnowska Danuta
  3. Duchnowska Ewa
  4. Gorzemba Anna
  5. Ewelina Leszczyńska
  6. Malesa Sylwia
  7. Martynowicz Wioletta
  8. Sosnowska Jadwiga
  9. Suchodoła Urszula
  10. Szudrawska Wioleta
  11. Ważna-Zwierzyńska Grażyna
  12. Zaczek Magdalena
  13. Zakrzewska Anna

Nauczyciele języka polskiego

  1. Czarnowska Ewa
  2. Kowalewska Jolanta
  3. Malinowska Ludmiła
  4. Włodkowska Inga
  5. Zambrzycka Anna

Nauczyciele języka angielskiego

  1. Janowicz Aleksandra
  2. Ogniewska Agnieszka
  3. Zanio Eleonora

Nauczyciele języka niemieckiego

  1. Kalinowska Monika
  2. Martynowicz Wioletta

Nauczyciele historii i wos

  1. Bałazy-Rydelska Katarzyna

Nauczyciele matematyki

  1. Bagińska Anna
  2. Gulbinowicz Małgorzata
  3. Plaga Natalia

Nauczyciele geografii

  1. Radomska Wioleta

Nauczyciele edb, doradca zawodowy

  1. Masłowska Wiesława

Nauczyciel wdż

  1. Ewa Komorowska

Nauczyciele przyrody

  1. Sokołowski Jacek

Nauczyciele biologii

  1. Marek Joanna

Nauczyciele fizyki

  1. Stec Andrzej

Nauczyciele chemii

  1. Plaga Natalia
  2. Sutkowska Ewelina

Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki

  1. Danowska Bożena
  2. Sokołowski Jacek

Nauczyciele plastyki, muzyki, techniki

  1. Czerwonko Justyna

Nauczyciele wychowania fizycznego

  1. Rutkowski Arkadiusz
  2. Listowski Maciej
  3. Niksa Iwona
  4. Poreda Rafał

Nauczyciele religii

  1. Kneć Małgorzata
  2. Łaziński Krzysztof
  3. Wasilewska Renata

Bibliotekarz

  1. Szymanowska Małgorzata

Pedagog

  1. Wiśniewska Maria

Psycholodzy

  1. Kłys Agnieszka
  2. Stanisławska Magdalena

Logopeda/neurologopeda

  1. Polkowska Małgorzata

Nauczyciele świetlicy

  1. Niksa Renata
  2.  ……………….

Pracownicy administracji

  1. Babiel Agata
  2. Chludzińska Katarzyna
  3. Piaszczyński Paweł
  4. Piotrowska Karolina
  5. Mieczkowska Katarzyna
  6. Zyskowski Sławomir
  7. Choińska Monika
  8. Piaścik Jolanta

Pracownicy obsługi

  1. Białobrzeski Marek
  2. Brzeziak Urszula
  3. Ekstowicz Natalia
  4. Grabowska Elżbieta
  5. Kapelewska Bożena
  6. Laskowska Małgorzata
  7. Łepkowska Marzena
  8. Mikołajczyk Irena
  9. Mściwujewska Bożena
  10. Samborska Anna
  11. Sulkowska Joanna
  12. Siedlecki Piotr
  13. Woźniak Jadwiga