Pracownicy szkoły

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY

DYREKTOR: mgr Jolanta Kowalewska

WICEDYREKTOR: mgr Bożena Danowska

Nauczyciele edukacji przedszkolnej

  1. Auguściak Jolanta
  2. Niksa Iwona
  3. Gorzemba Anna
  4. Malesa Sylwia

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  1. Białobrzeska Teresa
  2. Rucińska Renata
  3. Sosnowska Jadwiga
  4. Suchodoła Urszula
  5. Szudrawska Wioleta
  6. Ważna-Zwierzyńska Grażyna
  7. Zaczek Magdalena
  8. Zakrzewska Anna

Nauczyciele języka polskiego

  1. Czarnowska Ewa
  2. Malinowska Ludmiła
  3. Pezda Wanda
  4. Włodkowska Inga
  5. Zambrzycka Anna

Nauczyciele języka angielskiego

  1. Dmochowski Adam
  2. Ogniewska Agnieszka
  3. Zanio Eleonora

Nauczyciele języka niemieckiego

  1. Chmielewska Monika

Nauczyciele historii i wos

  1. Bałazy-Rydelska Katarzyna

Nauczyciele matematyki

  1. Bagińska Anna
  2. Łukaszewicz Iwona
  3. Kiełczewska- Dożynko Barbara
  4. Plaga Natalia

Nauczyciele geografii

  1. Radomska Wioleta

Nauczyciele edb

  1. Masłowska Wiesława

Nauczyciele przyrody

  1. Bagińska Anna
  2. Kiełczewska- Dożynko Barbara

Nauczyciele biologii

  1. Marek Joanna

Nauczyciele fizyki

  1. Bączek Sławomir
  2. Kiełczewska – Dożynko Barbara

Nauczyciele chemii

  1. Plaga Natalia

Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki

  1. Danowska Bożena
  2. Sokołowski Jacek

Nauczyciele muzyki

  1. Czerwonko Justyna

Nauczyciele plastyki

  1. Czerwonko Justyna

Nauczyciele wychowania fizycznego

  1. Rutkowski Arkadiusz
  2. Skarżyńska Małgorzata
  3. Poreda Rafał

Nauczyciele religii

  1. Kneć Małgorzata
  2. Parzych Magdalena
  3. Wasilewska Renata

Bibliotekarz

  1. Szymanowska Małgorzata

Pedagog

  1. Wiśniewska Maria

Psycholodzy

  1. Kłys Agnieszka
  2. Stanisławska Magdalena

Logopeda

  1. Polkowska Małgorzata

Nauczyciele świetlicy

  1. Czerwonko Justyna
  2. Dmochowski Adam
  3. Niksa Iwona
  4. Sokołowski Jacek

Pracownicy administracji

  1. Babiel Agata
  2. Krysiuk Agata
  3. Milewska Anna
  4. Piaszczyński Paweł
  5. Zyskowski Sławomir
  6. Zysk Monika

Pracownicy obsługi

  1. Białobrzeski Marek
  2. Grabowska Elżbieta
  3. Kapelewska Bożena
  4. Laskowska Małgorzata
  5. Łepkowska Marzena
  6. Mikołajczyk Irena
  7. Mściwujewska Bożena
  8. Sobolewska Anna
  9. Sulkowska Joanna