Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Wiosna w obiektywie”!
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Wiosna w obiektywie”, zdobywając wszystkie miejsca na podium. I miejsce – Szymon Buczyński za fotografię „Żółć wiosny” II miejsce –...