DRODZY RODZICE!!! A może DWÓJKA?

DRODZY RODZICE!!!

TO JUŻ CZAS MYŚLEĆ O SZKOLE DLA WASZYCH SKARBÓW!!!

Z pewnością niektórzy z Państwa zastanawiają się jeszcze nad wyborem pierwszej szkoły dla swoich pociech.

A może DWÓJKA?

Tu właściwie nie ma się nad czym zastanawiać!

Nie podjąłeś jeszcze decyzji?

Zapraszamy!!!

To tu oszlifujemy Twój diament i nadamy mu blask brylantu!!!

Tylko SP2 w Łomży!!!

SUKCES UCZNIA NASZYM CELEM!!!

……….

KLASA SPORTOWA O PROFILU PŁYWANIE.

Rozpoczyna się właśnie nabór do 1 klas. Naszym nowym uczniom proponujemy KLASĘ SPORTOWĄ O PROFILU PŁYWANIE. Jest to projekt obejmujący dodatkowe godziny specjalistycznych zajęć, dający możliwość rozwoju i treningu najmłodszym dzieciom pod okiem wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej i trenerskiej. Zajęcia te pozwolą dzieciom zacieśnić więzy społeczne, rozwinąć wyobraźnię, wzmocnić mięśnie, nabrać pewności siebie, rozwijać koordynację, równowagę i elastyczność ciała, poprawią zdolności motoryczne i zręczność oraz pozwolą nabierać świadomości własnego ciała i zadbać o zdrowie przy doskonałej zabawie.

Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze przekonani, to właśnie nasza szkoła wspiera Was w wychowaniu Waszych pociech, uczy i bawi. Stwarza warunki do aktywnego zdobywania wiedzy. Daje możliwości i przestrzeń, by Wasze dzieci pod okiem specjalistów osiągały sukcesy edukacyjne i sportowe oraz rozwijały swoje zainteresowania i pasje.

To tu Wasze skarby objęte są profesjonalną opieką pedagogiczną, psychologiczną i logopedyczną, mogą korzystać ze stołówki i świetlicy szkolnej. Nowa własna sala to dodatkowy atut.

Nie podjąłeś jeszcze decyzji?

Zapraszamy do SP2 w Łomży!!!