DZIECI – DZIECIOM z życzeniami Wesołych Świąt.

W dniach 19-22 marca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Kiermasz Wielkanocny. Prace wystawione na kiermaszu były przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami na konkurs „Ozdoba wielkanocna – Stroik” oraz z zeszłorocznego konkursu „Jajko Wielkanocne”. Przygotowanie pięknych, własnoręcznie wykonanych stroików oraz jajek  miało na celu pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Wielkanocnych i zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu. To wydarzenie spowodowało wśród wychowanków zaangażowanie społeczne, empatię oraz otwartość na drugiego człowieka.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Udało się zebrać 800 zł. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ozdoby wielkanocne oraz tym którzy dołożyli swoją cegiełkę dzięki której pojawi się uśmiech na twarzy dziecka.

Organizatorzy:

R. Niksa