Dzień Otwarty SP2

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Wybór szkoły podstawowej po reformie, to nie problem. Wystarczy odwiedzić naszą szkołę i wybór będzie oczywisty. Dlaczego warto wybrać Dwójkę?

Oto kilka argumentów:

1. W naszej szkole nikt nie jest anonimowy, wszyscy dobrze się znają i dzięki temu czujemy się bezpiecznie.
  2. Jedyna taka oferta w mieście – klasy I profilowane:
    • klasa o profilu pływackim (poprzednia klasa zdobyła już mnóstwo medali),
    • klasa językowa z rozszerzonym językiem angielskim,
    • klasa integracyjna.
  3. Nasi nauczyciele to doświadczeni i świetnie wykwalifikowani specjaliści, którzy z wspierają każdego ucznia.
  4. Każdy znajdzie coś dla siebie …, czyli szeroka gama zajęć pozalekcyjnych, zarówno dla tych, którzy chcą poprawić kondycję fizyczną, poszerzyć swoją wiedzę, jak również lubiących gotować.
  5. Dbamy o rozwój Waszych zdolności – organizujemy konkursy i ciekawe szkolne uroczystości.
  6. Milutka szatnia, świetnie wyposażona biblioteka, przyjazna świetlica to tylko niektóre miejsca, które pokochasz w naszej szkole.
  7. Żaden problem nie pozostaje bez rozwiązania – panie pedagog i psycholog zatroszczą się, by każdy uczeń miał głowę wolną od zmartwień.
  8. Nowocześnie wyposażone sale lekcyjne i pracownie umilą proces zdobywania wiedzy, bowiem w takim otoczeniu wiadomości same wchodzą do głowy.
  9. W przerwie wzmocnicie się pysznym obiadkiem na naszej szkolnej stołówce.
  10. Jesteśmy bardzo gościnni, dlatego zapraszamy nowych uczniów do wszystkich klas, ponieważ nabór prowadzimy do klasy I, IV, VII i pozostałych także.
  11. Nie zapominamy o „zerówce” – bez wesołych dzieciaków nasza szkoła nie byłaby kompletna.

Dwójka zaprasza wszystkie dzieci, niezależnie od rejonu szkolnego
do podjęcia nauki w naszej szkole od 1 września 2017r.

Bliżej możecie nas poznać w czasie Dni Otwartych

11 marca 2017r. od godz.11.00

Dwójka – najlepszy wybór!