Dzień Życzliwości w naszej szkole.

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.
Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość.
Z tej okazji w naszej szkole na holu na górnym piętrze stanęła tablica, gdzie na przygotowanych karteczkach  każdy mógł napisać coś miłego, swoje dobre, pozytywne życzenia i myśli. Chętnych nie brakowało, a nagrodą była uśmiechnięta buźka.

W klasach podczas zajęć wybraliśmy najżyczliwszych uczniów, zostali nimi:

• Aleksandra Sakowska – klasa IV a
  • Oliwia Polkowska – klasa IV b