FERIE ZIMOWE – 2021

FERIE Z TEATREM!!!

Łomżyński Teatr Lalki i Aktora zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w akcji FERIE Z TEATREM ONLINE w ramach, której widzowie będą mogli zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami oraz aranżacjami teatralnymi. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie spektakle i wydarzenia towarzyszące w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży zostały wstrzymane do odwołania. Nie oznacza to jednak ograniczenia dostępu do kultury i teatru, z którą można obcować również w domowym zaciszu.

Artyści TLiA chcą przybliżyć widzom teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę i dostarczyć niezapomnianych wzruszeń. Na stronie internetowej http://teatrlomza.pl/ oraz Facebooku pojawią się następujące spektakle
i czytania performatywne:

06.01 – Sklep z zabawkami
07.01 – Ubogi Książę
08.01 – Szczęśliwy książę
09.01 – Pinokio
10.01 – Zaczarowany Jeleń
11.01 – Kominiarczyk
12.01 – Calineczka
13.01 – Jaś i Małgosia
14.01 – Kopciuszek
15.01 – Czerwony Kapturek
16.01 – Kot w Butach

– Z nadzieją i wiarą czekamy na szczęśliwy dla nas wszystkich rozwój sytuacji. Wierzymy, że czas rozłąki minie szybko i niedługo znów będziemy mogli gościć Państwa w naszym Teatrze. Życzymy zdrowia Państwu i sobie – dbajmy o siebie nawzajem! Przyjemnego oglądania! – piszą pracownicy Teatru.

e-FERIE w MDK-DŚT

KLIKNIJ W BANER!!!