JESIEŃ WOKÓŁ NAS

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zmian. To pora roku, która dostarcza wiele pomysłów i jest źródłem inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał tkwiący w naszych uczniach, nauczyciele zorganizowali kolejny już konkurs plastyczny, pod nazwą „JESIEŃ WOKÓŁ NAS”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas 1-3. Autorzy prac zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie, bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy. Wasza pomysłowość nie zna granic, a prace przez Was przygotowywane zawsze robią na nas ogromne wrażenie.

Prace były zgłaszane w trzech kategoriach wiekowych klasy pierwsze, klasy drugie oraz klasy trzecie.

KLASY 1

Miejsce I – Ksawery Łuba klasa I b