Jesień wokół nas

Jesień to piękny czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk. Ponadto ta piękna i kolorowa pora roku dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji, dlatego też w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. Jesień wokół nas.
Prace oceniane były w trzech  kategoriach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III.  Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością i pomysłowością.

Kategoria klasy I
– Szymon Buczyński klasa I a

II miejsce – Wojciech Chojnowski I a
Kategoria klasy II
– Hubert Berć II a

II miejsce – Jan Dzierka II a
III miejsce – Adam Klimowicz II a
Wyróżnienia: Oskar Msyrian II a
Kategoria klasy III
– Oliwia Welszyng IIIA

II miejsce – Jan Skrodzki III b
III miejsce – Dawid Truszkowski III a, Jędrzej Brzeziak III b
Wyróżnienia: Eliza Rogowska III b, Uliana Kolesnyk III b, Wiktoria Akacka III a, Sandra Janczewska III a
Dziękujemy wszystkim  uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas na stworzenie tak unikalnych prac, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Organizator: A. Gorzemba, S. Malesa