„Jesteśmy aktywni dla Łomży”

W dniu 22 marca 2019 roku, nasza drużyna z klasy IVa brała udział w turnieju sportowo-rekreacyjnym pod hasłem „Jesteśmy aktywni dla Łomży” zorganizowanym już po raz drugi przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomży.

Do zawodów przystąpiło 6 drużyn z łomżyńskich szkół podstawowych. Młodzi sportowcy z klas IV rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg czwórkami z laską gimnastyczną, układanie piramidy z kartonów, bieg z przeszkodami, „sadzenie ananasów”, czyli zabawa z ringo i pachołkami, slalom z kijem hokejowym i krążkiem. Na koniec zmagań każda drużyna musiała odpowiedzieć na jedno pytanie związane ze sportem lokalnym.

Po zaciętej rywalizacji nasz drużyna zajęła IV MIEJSCE. Wyprzedziły nas drużyny z SP1, SP10 oraz SP5 a za nami uplasowały się zespoły z SP7 oraz SP9.

Gratulujemy naszym uczniom oraz Panu A.Rutkowskiemu!!!

JS@JS@BD

Fot. SP1