Klasa VIA na “Zielonej Szkole”

Nie ma nic lepszego na integrację klasy niż wspólna zabawa i rozwiązywanie problemów. 24 września 2020r. uczniowie klasy VIA  wybrali się wraz z opiekunami do Ośrodka KOMARO – Zielona Szkoła “Rybaki” koło Miastkowa. Pod okiem instruktorów oraz studentów Akademii Wojskowej rywalizowali podczas gier i zabaw, w których należało się wykazać doskonałą  umiejętnością współpracy w grupie i nie byle jaką pomysłowością. Dawka konkurencji zespołowych była tylko przedsmakiem dalszych atrakcji, czyli strzelania do celu z łuku, z wiatrówki, z pistoletów do paintballa oraz najbardziej oczekiwany park linowy. Chodzenie po linach, ruchomych kładkach pod koronami sosen dostarczyło wiele emocji i podwyższyło poziom adrenaliny. Instruktorzy byli pod wrażeniem odwagi i sprawności uczniów. Na koniec pobytu w ośrodku wszyscy upiekli kiełbaski przy ognisku. Pełni wrażeń, zadowoleni z pogody, która była wyjątkowa jak na tę porę roku wrócili pod szkołę.

A jutro powrót do rzeczywistości i sprawdzian z matematyki:(

B.Danowska

Fot. B.Danowska