KOLEJNE SUKCESY SYPIĄ SIĘ JAK PREZENTY Z MIKOŁAJKOWEGO WORKA!!!

„Kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesienne uroki Łomży i okolic” została rozstrzygnięta!!!

Tym samym informujemy, że wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsceJulia Smugarzewska (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży),

II miejsceŁukasz Gryczewski (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży),

III miejsceJulia Dąbrowska (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży),

WyróżnienieMagdalena Duchnowska (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów. Panu Jackowi Sokołowskiemu – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za trud i wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do konkursu.

……”

Tekst: K.Karpińska