KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ JUŻ ZA NAMI.

Już czwarty raz Święto Walentynkowe uczciliśmy organizując konkurs na „NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ”. Mając na celu zainteresowanie uczniów tradycją związaną ze świętem walentynkowym i dążąc do stworzenia nastroju towarzyszącego zwyczajowi Święta Zakochanych, w dniu Św. Walentego dyplomy i nagrody dla zwycięzców wręczyła Pani Dyrektor Jolanta Kowalewska. Uczestnicy konkursu wykazali się samodzielnością i kreatywnością w wykonaniu swoich prac. W konkursie tym wzięło udział 33 uczniów z klas O-III. Twórczą aktywność młodych talentów dało się odczuć jako źródło osobistej satysfakcji nagrodzonych osób, do czego przyczyniła się komisja w składzie: M. Polkowska, K. Mieczkowska, A. Samborska.

Po wnikliwej ocenie i zgodnie z regulaminem konkursu komisja przyznała nagrody w dwóch kategoriach:

KLASY 0-I

I MIEJSCE – Julia Dębkowska gr. 4L, Polina Miliaeva kl. IA,

II MIEJSCE –  Daria Wolewska gr. 5L,

III MIEJSCE – Zuzanna Szymańska kl. IA.

KLASA II – III

I MIEJSCE – Szymon Buczyński kl. IIA,

II MIEJSCE – Heda Mizaeva kl. IIIA,

III MIEJSCE – Nina Bałazy kl. IIA.

WYRÓŻNIENIE:

Milana Shkrumko gr. 4L,

Antonina Włodkowska kl. IIA,

Kalikst Pogorzelski kl. IIIA.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem i słodkim upominkiem. Dziękujemy rodzicom i wychowawcom za poświęcony czas i pomoc dzieciom w przygotowaniu prac konkursowych. Po wręczeniu i pogratulowaniu zwycięzcom, wszystkie Walentynki zostały zwrócone ich właścicielom, aby mogli je za pomocą poczty walentynkowej zorganizowanej w naszej szkole podarować wybranej osobie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

ORGANIZATORZY:

R. Niksa,