Konkurs „Najładniejsza bombka choinkowa” rozstrzygnięty!!!

Bombka naszej uczennicy ASET KHUMAIDOVEJ (kl. IVb) zajęła 3 MIEJSCE w kategorii klas IV – VIII. W tej samej kategorii mamy dwa WYRÓŻNIENIA: ADAM SŁAWIŃSKI (kl. IVa) oraz MAJA MAŁACHWIEJ (kl. VIa). W kategorii klas I – III WYRÓŻNIENIE otrzymał KACPER KOPCZEWSKI (kl. IIa).
Patronat honorowy nad konkursem oraz jego rozstrzygnięciem objęli Aleksandra Szczudło – Poseł na Sejm RP oraz Tomasz Frankowski – Poseł do Parlamentu Europejskiego.
Na wszystkich zwycięzców oraz wyróżnionych czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe zakupione przez Miasto Łomża oraz europosła Tomasza Frankowskiego.
15 stycznia 2021r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie świątecznym na najładniejszą bombkę choinkową. Nagrody uczestnikom konkursu wręczyli zastępcę prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski oraz europoseł Tomasz Frankowski.
GRATULACJE!!!
SUPER!!!
JS@JS