Łomża – miasto, w którym żyję i pracuję

W dniu dzisiejszym (24.03.2023) w oddziale przedszkolnym przeprowadzone zostały zajęcia z projektu „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, w ramach Programu Rozwój Lokalny, finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Zajęcia prowadzone były przez nauczycieli z ZSEiO nr 6 w Łomży: p. Ewę Bielak, p. Lidię Drozdowską, p. Magdalenę Kamińską i p. Katarzynę Szymańską przy wsparciu uczniów z klasy w zawodzie technik reklamy. Dzieci zapoznały się z niektórymi kierunkami – zawodami tj: technik ekonomista, technik reklamy, technik logistyk, technik organizacji turystyki i innymi. Przedszkolaki podczas zajęć musiały dopasować obrazki do danego zawodu, ułożyć puzzle – mapa Polski, bawiły się w transport towarów a także przy użyciu chusty animacyjnej. Na koniec otrzymały kolorowe baloniki, dyplomy za udział w warsztatach i konkursie oraz kilka gadżetów. To były naprawdę ciekawe zajęcia.

SUPER!!!

JS@JS