MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2021”

W dniu 22 kwietnia 2021r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Do udziału zgłosiło się 34 uczniów, natomiast przystąpiło 32. Ze względu na ograniczenia obowiązujące wówczas w kraju, w części szkół (klas) przeprowadzenie konkursu w formie stacjonarnej mogło być niemożliwe. W tych okolicznościach organizator, by dać uczniom szansę udziału w konkursie, przygotował wariant w formie zdalnej. W naszej szkole 30 uczestników pisało konkurs w formie stacjonarnej, natomiast dwie osoby skorzystało z formy zdalnej.

Oto NAJLEPSZE wyniki naszych uczniów:

• wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej – SŁAWIŃSKI ADAM – 91,25 pkt –  WYRÓŻNIONY,
  • wyniki dla kategorii: Kadet klasa 8 szkoły podstawowej – GRUSZFELD IGOR – 112,50 pkt – WYRÓŻNIONY.

GRATULACJE!!!

Koordynator konkursu: Iwona Łukaszewicz