Pokaz mody – Jestem Eko

Dziś w naszej szkole z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny „EKO – STRÓJ”.

Dzieci prezentowały swoje stroje przygotowane wraz z rodzicami w domu. Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza itp.

Małe ekomodelki i ekomodele prezentowali na wybiegu swoje „ekokreacje”. Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, wieczorowo-wizytowy, balowy, bajkowy, itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych.

Jury wyróżniło i nagrodziło 12 uczniów:

I miejsce – Hubert Berć 1a, Błażej Jankowski 0a,

II miejsce – Oliwia Welszyng 2a, Kalikst Pogorzelski 1a,

III miejsce – Zbigniew Stypułkowski 1b, Oskar Grajko 1a.

Wyróżnienia: Zuzanna Szymańska 0a, Dawid Truszkowski 2a, Jakub Żukowski 1b, Nikola Zysk 1a, Barry Aboubakar 1a, Adam Klimowicz 1a.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Organizatorzy:

W.Szudrawska