REKRUTACJA – I LO w Łomży

Sz. P. Dyrektor Jolanta Kowalewska

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łomży

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży zwracają się z gorącą prośbą o udostępnienie na stronie internetowej szkoły informacji kierowanej do uczniów Waszej szkoły na temat tegorocznego naboru.

Aktualna sytuacja epidemiczna nie pozwala na tradycyjne zorganizowanie spotkania w ramach „Dnia Otwartego” w murach naszej szkoły. Chcielibyśmy przekazać Państwa uczniom informacje na temat tegorocznego naboru i możliwości kształcenia w naszej szkole. Sądzimy, że przygotowana przez nas oferta spotka się z przychylnym przyjęciem.

Pragnąc ułatwić podjęcie wyboru prosimy o umieszczenie informacji adresowanej do uczniów klas ósmych i ich opiekunów, w której znajdą linki kierujące bezpośrednio do szczegółowych informacji.

Jerzy Łuba

Dyrektor I LO w Łomży