ROSNĄ NAM MŁODZI MISTRZOWIE PŁYWANIA!!!

Na ten dzień długo czekały dzieci z oddziału przedszkolnego. Od samego rana grupka ucieszonych i podekscytowanych dzieci przeglądał zawartości swoich plecaków. Wszystko było związane z pierwszym wyjazdem na basen. Chwaliły się swoimi klapkami, strojami, czepkami. Niektóre z nich pojechały na basen po raz pierwszy, tym większa była radość i ciekawość tego miejsca. Z wielką niecierpliwością oczekiwały i dopytywały się o godzinę wyjazdu. Gdy nadszedł ten czas, z plecakami i woreczkami na plecach, ustawione w pary ruszyły w stronę autobusu, gdzie zadowolone zajęły swoje miejsca. Po przyjeździe na basen w drzwiach powitało nas dwóch doświadczonych instruktorów pływania – pan Arkadiusz Rutkowski i pan Rafał Poreda. Po zapoznaniu z regulaminem i zasadami panującymi na pływalni dzieci ruszyły za instruktorami. Na basenie uważnie słuchały każdej wskazówki. Był to bardzo przyjemny, pożyteczny i pełen wrażeń czas dla dzieci. Szczęśliwe i zadowolone wróciły do szkoły na obiad i dalsze zajęcia.

I. Niksa