OTWÓRZ SWOJE SERCE I POMÓŻ!!!

W związku z dramatyczną sytuacją na Ukrainie społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się szeroką akcje pomocy.

Rozpoczynamy zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców z Ukrainy.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów, rodziców, przyjaciół szkoły a także ludzi dobrej woli o wsparcie tej akcji.

OTWÓRZ SWOJE SERCE I POMÓŻ!!!

W tej chwili najbardziej potrzebne są:

– koce wełniane, koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace,

– środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie i szczotki do włosów,

– pieluchy,

– ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry,

– świece, baterie, zapalniczki,

– żywność: woda, mleko modyfikowane, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, żywność puszkowana, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, ryż, płatki, i płatki błyskawiczne itp.

– kredki, malowanki, kolorowanki oraz bloki rysunkowe dla dzieci.

UWAGA!!! Środki chemiczne proszę izolować od żywności dodatkowym opakowaniem.

Zbiórkę rozpoczynamy w poniedziałek 28.02.2022 od godziny 8.00.

Dary można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

Miejsce zbiórki: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży

KOORDYNATORZY AKCJI: