UDANY WYSTĘP PODCZAS MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 14 marca w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa szkół podstawowych w tenisie stołowym o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie blisko 300 uczniów z 90 szkół. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów pod opieką p. Macieja Listowskiego. Ostatecznie Kacper Konopka (IV A) zakończył rozgrywki z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek plasując się w połowie stawki w swojej kategorii wiekowej, natomiast Anastasiya Stserlikava (8 A) z bilansem 6 zwycięstw i 2 porażek zajęła finalnie 7 miejsce w rozgrywkach dziewcząt (na 40 biorących udział), co jest naprawdę dużym osiągnięciem. Przeciwniczki z czołowych lokat są od wielu lat czynnymi zawodniczkami klubów tenisowych naszego województwa, a mimo to nasza uczennica stoczyła wiele wyrównanych pojedynków, odnosząc pokaźną liczbę zwycięstw.

Gratulacje!