Walentynki na kuligu

We wtorek 14.02.2017 z okazji Walentynek klasa IIa i IIc wraz z wychowawcami p. Izabelą Targońską i Wioletą Szudrawską oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. Arkadiuszem Rutkowskim i p. Rafałem Poredą wybrali się na kulig do Gospodarstwa Agroturystycznego w Dębowym Lesie. Trasa wiodła przez las, przejazd odbył się w pięknej, zimowej scenerii. Uczniowie świetnie się bawili jadąc saniami przy akompaniamencie dzwonków i janczarów. Po kuligu uczniowie mogli ogrzać się przy ognisku, upiec kiełbaski i napić się ciepłej herbaty. Na szczęście dopisała również pogoda i nie mogło obyć się bez bitwy na śnieżki oraz zabaw na śniegu.  Uśmiech na ich twarzach ciągle był widoczny. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do szkoły. A gdy wycieczka dobiegała końca mogliśmy się ogrzać przy kominku, gdzie odbyła się dyskoteka. Czy wszystkim się podobało ? Zobaczcie sami !!!