WARZYWA I OWOCE DAJĄ SUPER MOCE

W dniu 25.04.2024r. w naszej szkole odbyła się akcja promująca zdrowy styl życia WARZYWA I OWOCE DAJĄ SUPER MOCE. SP2 realizuje program „Uczeń dwójki dba o zdrowie”, dzisiejsze działania były elementem tego programu. Na przerwach przeprowadzone były konkursy, zagadki, każdy uczeń otrzymał świeżo wyciskany sok, koktajl mleczno – owocowy, szaszłyki owocowe i warzywne.  Społeczność szkolna mogła zapoznać się z piramidą zdrowia oraz innymi informacjami zawartymi na przygotowanych gazetkach tematycznych. Do akcji włączył się samorząd uczniowski oraz świetlica szkolna. Ten miły dzień urozmaicił dzieciom spędzanie przerw śródlekcyjnych. Celem akcji było zachęcanie dzieci do sięgania po zdrowe przekąski w postaci warzyw i owoców.

SMACZNEGO!!!

MNIAM, MNIAM, MNIAM!!!