WYRÓŻNIENIE W MIEDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!!

XV Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii” został rozstrzygnięty!

Prace naszego ucznia Oliwiera Siedlera (kl. 8a) zostały WYRÓŻNIONE.

Naszą szkołę reprezentowało 21 prac fotograficznych, 4 uczniów (Magdaleny Duchnowskiej, Kesji Strzeleckiej, Oliwiera Siedlera, Jakuba Nadolnego).

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie fotografii inspirowanej dziełem mistrza uznanego za wybitnego przedstawiciela swojej epoki w dziedzinie sztuk wizualnych (malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, film) z wykorzystaniem współczesnych modeli i przedmiotów lub fotografia wybranego dzieła i jej obróbka komputerowa.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom Konkursu odbędzie się 27 maja 2023r. w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice” w Lublinie.

Gratulujemy Oliwierowi, rodzicom oraz opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

GRATULACJE!!!

SUPER!!!