XVI Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy już za nami.

Dziś po dłuższej przerwie odbył się organizowany przez naszą szkołę XVI Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy.

Celem tego turnieju było zachęcenie uczestników do ciekawego spędzania wolnego czasu poprzez wykorzystywanie gier planszowych z zachowaniem zdrowej rywalizacji w trakcie grania.

W turnieju wzięło udział 20 uczestników uczęszczających do siedmiu świetlic szkolnych na terenie naszego miasta, którzy zostali zgłoszeni przez swoich opiekunów.

Turniej odbył się w kategorii klas I-III, gdzie uczestnicy grali każdy z każdym w danej grupie wiekowej.

Po koleżeńskiej rywalizacji i licznych dogrywkach, jury wyłoniło zwycięzców:

KATEGORIA – KLASY I:

I miejsceAntoni Kozioł  SP 9,

II miejsceMarcel Piotrowski SP 4,

III miejsce Kacper Żebrowski SP 10.

KATEGORIA KLASY II:

I miejsce –  Tomasz Rachubka SP 9,

II miejsce –  Dominik Kijek SP 7,

III miejsceGloria Szeligowska SP 4.

KATEGORIA KLASY III:

I miejsceAdam Kaliściak SP 4,

II miejscePiotr Bargielski SP 9,

III miejsceMikołaj Sienkiewicz SP 5.

Dzięki sponsorom: Szkole Podstawowej nr 2, PPUH Uzimex, Rafałowi Niksa – Usługi Transportowe, zarówno zwycięzcy jak i pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Dziękujemy za przybycie na turniej.

Organizatorzy:

R.Niksa