Dyplomy, nagrody, radość i oklaski!!! Pierwszy semestr klas I – III podsumowany.

Dnia 6 lutego odbył się w apel podsumowujący I semestr w wykonaniu uczniów klasy IIIc. Na apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, ale także ci którzy przeczytali najwięcej książek oraz mieli najstaranniejsze zeszyty. Podczas apelu przedstawione zostały wyniki wielu konkursów organizowanych w naszej szkole w I okresie. Korzystając z okazji zostały również wręczone dyplomy i nagrody książkowe laureatom konkursu Leon oraz zwycięzcom konkursu na etapie szkolnym „Hanka Bielicka w oczach dzieci”. Na koniec Pani Dyrektor Jolanta Kowalewska, pogratulowała wyróżnionym uczniom i życzyła dalszych sukcesów w II półroczu.

W.Szudrawska

Fot. J.Sokołowski