Dziś jest Dzień Nauczyciela, Czas radości i wesela!

Dziś składają Wam uczniowie życzeń moc, w wiązanej mowie!

– Niech Wam los łaskawy sprzyja!

– Niech Was szczęście nie omija!

– Niechaj głupstwa Was nie smucą!

– Niech Wam gwiazdy do snu nucą!

– Niechaj świat się do Was śmieje!

– Niech wiatr w oczy Wam nie wieje!

– Niechaj Was omija grypka!

– Wiernie służy złota rybka!

– Mądrych uczniów duże gromady niech wygrywają olimpiady!

– Niech pedagogiczne ciało ku sukcesom kroczy śmiało!

– A pedagogiczna dusza niech umysły nam porusza!

– Czerpcie z rogu obfitości całe fury cierpliwości,

aby znosić bez paniki nasze psoty i wybryki!

Tego dziś w wiązanej mowie wszyscy życzą Wam uczniowie!

14 października, w murach naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, pod czujnym okiem Pani Justyny Czerwonko, Pani Jadwigi Sosnowskiej i Pani Aleksandry Janowicz,  przygotowali humorystyczne przedstawienie oraz piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.
Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za pracę, poświęcenie, serce i troskę o dobro wychowanków. Były również życzenia i pyszne babeczki od Samorządu Uczniowskiego.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Jolanta Kowalewska, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły, za trud włożony w przekazywanie wiedzy, wychowanie oraz kształtowanie charakterów młodego pokolenia. Dla wyróżniających się pracowników były nagrody.

Nagrodę Dyrektora Szkoły za zaangażowanie, sumienną i rzetelną pracę otrzymali: Bożena Danowska, Agata Babiel – kadra kierownicza, nauczyciele: Wioleta Szudrawska, Magdalena Zaczek, Anna Bagińska, Eleonora Zanio, Marta Wojewoda, Renata Niksa, Jadwiga Sosnowska, Anna Zambrzycka, Małgorzata Polkowska, Wioletta Martynowicz i Jacek Sokołowski, pracownicy obsługi: Anna Samborska, Marek Białobrzeski, Jadwiga Woźniak oraz Małgorzata Laskowska.

Nagrodę Prezydenta Miasta Łomża za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej otrzymała Urszula Suchodoła.

W takim dniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Rodziców. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Truszkowska życzyła wszystkim sukcesów zawodowych i osobistych, wielu twórczych inicjatyw, nie słabnącej pasji oraz satysfakcji z pełnionej misji i osiąganych wyników. Głos zabrał również proboszcz parafii pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej – Andrzej Makowski, który również złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

A na koniec było słodko i pachniało nie tylko szarlotką. 🙂 🙂 🙂

JS@JS