Najpiękniejsze choinki NAGRODZONE!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w szkolnym konkursie plastycznym pt.: „Najpiękniejsza choinka”. W konkursie wzięło udział 33 uczniów z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3.

W kategorii przedszkole:

I miejsce – Milana Shkrumko z grupy 3-4latków,

II miejsce – Julia Dębkowska z grupy 3-4latkow, Aleksander Wolański z grupy 5 latków,

III miejsce – Antonina Sulkowska i Stanisław Marek z grupy 5latków

Wyróżnienia: Daria Walewska – 5 latki, Sebastian Bojanowski – 6 latki, Wiktoria Bojanowska – 3-4 latki, Nadia Walewska – 3-4 latki.

W kategorii kl. 1-3:

I miejsce – Kalikst Pogorzelski z kl. IIIa,

II miejsce – Łukasz Niksa z kl. IIIa, Antonina Włodkowska z kl. IIa,

III miejsce – Ksawery Łuba z kl. Ib, Hubert Berć z kl. IIIa.

Wyróżnienia: Wojciech Chojnowski kl. IIa, Michał Skawiński kl. IIIa, Mateusz Miszczuk kl. IIIb.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy pomysłowości, kreatywności i życzymy dalszych sukcesów!

SUPER!!!