Nasi pływacy z medalami na FALI H20.

W niedzielę 22 kwietnia w Parku Wodnym odbyły się zawody pływackie organizowane dla uczniów szkół podstawowych – „Podstawówka na FALI H2O” oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i klas gimnazjalnych.

Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do aktywnego i sportowego sposobu spędzania wolnego czasu. Propagowanie zdrowego stylu życia, upowszechnienie pływania jako sportu, który w wyjątkowy sposób wpływa na samopoczucie i kondycję fizyczną. Propagowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego, a także pokaz umiejętności pływackich zdobytych dzięki funkcjonowaniu obiektów wodnych i prowadzonym programom powszechnej nauki i doskonalenia pływania.

W zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży uczniowie rywalizować w następujących stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Naszą szkołę z sukcesami reprezentowali uczniowie klas pływackich Ia oraz IIIa.

GRATULACJE!!!

JS@JS@BD