PĄCZKOWANIE W ŁOMŻYŃSKIEJ „DWÓJCE”!!!

W łomżyńskiej „DWÓJCE” tłusty czwartek przywitał uczniów zapachem pączków z najlepszych cukierni i nie tylko.

Na zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży kiermaszu charytatywnym pod hasłem „Podziel się tym co lubisz. Pączkuj z SP 2” uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice mogli kupić fantastyczne pączki wspierając jednocześnie akcję Fundacji Kapucyni i Misje.

Cele tegorocznej akcji to pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom oraz wszystkim, którzy w tym dniu kupili pączki i otworzyli swoje serca na pomoc bliźniemu oraz rozwijali dzieło miłosierdzia!

Dziękujemy naszym gościom, maturzystom z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży, którzy wraz z wychowawczynią odwiedzili nasza szkołę i zakupili pączki wspierając naszą akcję „Pączkowania” w SP 2.

Nasi fantastyczni darczyńcy: Cukiernia Słodka Zośka, Zakład Piekarniczo Cukierniczy L.Kosakowski G.Karwowski w Piątnicy oraz nasi super rodzice i uczniowie.

„Pączkowanie” w SP 2 zorganizowali po raz trzeci – Pani Małgorzata Kneć oraz Pan Jacek Sokołowski.

Jeżeli i Ty chcesz wesprzeć akcję, to na stronie www.pączek.kapucyni.pl możesz kupić dowolną liczbę „wirtualnych pączków” i w ten sposób wesprzeć dzieło miłosierdzia.

Otwórz serce i pączkuj z SP 2 w Łomży!!!

Podczas kiermaszu charytatywnego zebraliśmy 1761 złotych!!!

JS, MK

Fot. J.Sokołowski, J. Sosnowska, M. Kneć, ….