Paczuszka od MALUSZKA!!!

Zapraszamy!!!

Zapraszamy serdecznie dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniów klas I – III do udziału w akcji WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – Paczuszka od MALUSZKA! organizowanej przez  Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Już w tym tygodniu będziecie mogli wylosować produkt spożywczy o długim terminie przydatności i przynieść go do szkoły.

Wypatrujcie siostry Renaty i brata Krzysztofa.

Celem prowadzonej zbiórki jest pozyskanie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych w przechowywaniu, takich jak: mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, olej, konserwy, herbata, słodycze, itp., aby móc przygotować świąteczne paczki dla potrzebujących.

Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

Ty też otwórz swoje SERCE i POMÓŻ!!!

Paczuszka od MALUSZKA!