PAMIĘTAMY PANI HANIU!!!

Z okazji przypadającej 9 listopada 2020 roku 105. rocznicy urodzin Hanki Bielickiej, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży zaprasza na XI Powiatowy Konkurs Plastyczny „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.

Celem konkursu jest uczczenie jubileuszu 105. rocznicy urodzin Hanki Bielickiej, zapoznanie dzieci z postacią Pani Hani, rozwijanie zainteresowań jej twórczością sceniczną, skierowanie uwagi dzieci na ciekawe wydarzenia związane z życiem znanej łomżanki, kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej oraz prezentacja twórczości o wysokich walorach artystycznych i estetycznych.

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych Łomży oraz powiatu łomżyńskiego i trwa do 03 listopada 2020 roku.

Niepodważalne zasługi Hanki Bielickiej dla naszego miasta i ziemi łomżyńskiej, zobowiązują do Jej godnego upamiętnienia.

ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie poniżej.

HANKA BIELICKA_REGULAMIN_2020_XI_EDYCJA

Jadwiga Sosnowska

Bożena Danowska

Jacek Sokołowski

Fot. J.Sokołowski