PODLASIE W MOIM SERCU z sukcesami!!!

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko – Fotograficznego „PODLASIE W MOIM SERCU” już za nami.
Nasi uczniowie startowali w części fotograficznej konkursu, w kategorii uczniów 8 klas szkół podstawowych.
Konkurs fotograficzny oceniał pięcioosobowy skład komisji pod przewodnictwem pani Teresy Adamowskiej, wybitnej łomżyńskiej malarki.
Miło nam poinformować, że prace fotograficzne naszych młodych fotografików znalazły uznanie w oczach komisji konkursowej:
II MIEJSCE – Maciej Miłosek,
III MIEJSCE – Maria Petkowska.
Honorowy patronat nad konkursem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – pan Grzegorz Puda, Marszałek Województwa Podlaskiego – pan Artur Kosicki oraz Wojewoda Podlaski – pan Bohdan Paszkowski.
Gratulujemy Marysi oraz Maciejowi, ich rodzicom oraz opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.
JS@JS