Razem na Święta – DZIĘKUJEMY!!!

#RazemNaŚwięta

Ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli zgłosiło swój udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Inicjatywa ta miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

– Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrektorom, a także rodzicom za udział w akcji „Razem na Święta”. Dzięki Waszym działaniom prawdziwe dobro popłynęło do osób starszych, samotnych i potrzebujących. Pokazaliście, że pomagać innym można na wiele różnych sposobów. To piękne i ważne inicjatywy – powiedział minister Dariusz Piontkowski MEN.

Minister Edukacji Narodowej podkreślił ważną rolę nauczycieli i wychowawców, którzy wspierali uczniów podczas trwania akcji „Razem na Święta”.

– Swoją postawą udowadniają państwo, że szkoła ma nie tylko uczyć, ale także wychowywać. Państwa zaangażowanie jest przykładem troski o dobre wychowanie młodego człowieka. Jeszcze raz za to dziękuję – zaznaczył minister edukacji.

NASZE DZIAŁANIA W RAMACH AKCJI – Razem na Święta :

– ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!! ZBIERAMY WIGILIJNE PODARKI DLA „ARKI”,

– BOŻONARODZENIOWY DAR SERCA. Coroczna akcja CARITAS – TAK, POMAGAM!!!.

DZIĘKUJEMY!!!

JS@JS